PREKYBA NAUDOTOMIS PADANGOMIS

Naudotos padangos. PadangaTau.lt siūlo platų naujų padangų pasirinkimą – kelionėms miško keliais arba greitkelių trasomis, karštoms arba lietingoms vasaroms ir snieguotoms žiemoms.

Bet kaip iš plataus naudotų padangų pasirinkimo pasirinkti tas padangas, kurios 100% tinka Jūsų automobiliui ir tam tikroms eksploatavimo sąlygoms? Ir ar šiandien įmanoma pigiai nusipirkti padangas ir tuo pačiu užtikrinti, kad keliausite ne tik saugiai, bet ir komfortiškai? Kiekvienas padangų gamintojas pateikia savo rekomendacijas dėl naudotų padangų pasirinkimo ir jų eksploatacijos. Savo klientams siūlome tik garsiausius, žinomus, todėl tikrai patikimas padangas! Siūlydami itin platų pasirinkimą bei specialistų konsultacijas užtikrinsime Jūsų saugią, patogią ir be abejo kokybišką kelionę.

Naudotos padangos

Savo klientams siūlome platų (jau turimų vietoje!) naudotų ekonominės klasės padangų pasirinkimą bei gerų kainų garantiją! Norintiems įsigyti vidutinės arba premium klasės padangas – garantuojame itin greitą pristatymą pagal individualų užsakymą. Dažniausiai mūsų klientai gauna savo užsakytas padangas jau tą pačią dieną!

Naudotos padangos gali būti ekonomiškas pasirinkimas, tačiau prieš perkant jas, būtina atidžiai įvertinti jų būklę ir svarstyti keletą svarbių veiksnių:

  1. Protektoriaus Gylis: Šis veiksnys yra labai svarbus, nes jis tiesiogiai susijęs su padangos saugumu ir veikimo gebėjimu. Daugelyje šalių minimalus leistinas protektoriaus gylis yra 1,6 mm, tačiau rekomenduojama turėti bent 3 mm gylį vasarinių padangų atveju ir bent 4 mm žieminių padangų atveju.
  2. Amžius: Nors padangos gali atrodyti geros būklės, jų amžius yra svarbus veiksnys. Gumos savybės laikui bėgant prastėja, todėl net jei padangos nebuvo daug naudojamos, jos gali būti nesaugios. Rekomenduojama ne pirkti padangų, kurios yra vyresnės nei 5-6 metai.
  3. Pažeidimai: Atidžiai patikrinkite padangas dėl matomų pažeidimų, įpjovų, įtrūkimų, išsipūtimų ar kitų deformacijų.
  4. Lygumas: Padangos turi būti lygios ir be matomų išsiviršinimų ar išgaubimų.
  5. Montavimas: Jei perkate naudotas padangas su ratlankiais, įsitikinkite, kad jie tinka jūsų automobiliui.
  6. Sezoniškumas: Įsitikinkite, kad perkate tinkamo sezono padangas. Vasaros padangos netinka žiemai ir atvirkščiai.

Naudotų padangų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo jų būklės, amžiaus ir prekės ženklo. Svarbu atminti, kad pigesnės padangos gali būti prastesnės būklės.

Galų gale, nors naudotos padangos gali būti pigesnės, jos gali būti mažiau saugios ir turėti trumpesnį gyvavimo laiką, palyginti su naujomis padangomis. Todėl, jei įmanoma, rekomenduojama investuoti į naujas padangas.

By Jonas